Предмет: Химия,
автор: liptoncc
6) Знайти формулу газуватого вуглеводню, якщо при повному згорянні 100 мл цієї сполуки утворюється 300 мл вуглекислого газу і 400 мл водяної пари (об’єми відповідають однаковим умовам).
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
це пропан C3H8 формула
Объяснение:
CxHy + O2 = CO2 + H20
0.1/22.4=0.00446 моль
0.3/22.4=0.0134 моль
0.4/22.4=0.0178 моль
1:3:4 співвідношення
C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H20
це пропан
C3H8 формула
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: obuhoffdr
Предмет: Английский язык,
автор: l32859698
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: romansypermen3366
Предмет: Биология,
автор: 12juliashal12