Предмет: Химия, автор: gdjsuhshbd

Визначте масову частку лугу у розчині, масою 100 г, який містить 12,6 г літій гідроксиду

Ответы

Автор ответа: dobriakua
6

Дано:

m р-ну(LiOH) = 100 г

m(LiOH) = 12,6 г

Знайти:

ω(LiOH) - ?

Рішення:

1) ω(LiOH) = m * 100% / m р-ну = 12,6 * 100% / 100 = 12,6%.

Відповідь: Масова частка LiOH становить 12,6%.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: iliapro2019