Предмет: Химия, автор: rybchuk2010

можно ответ роз пишите пож даю много ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

№10

К2О + Н2О = 2КОН

SO2 + H20 = H2SO3

№11

200 + 5 = 205 г маса нового розчину

5 : 205 * 100% = 2,4 % масова частка розчиненої речовини

№12

300 мл = 300г

300 + 20 = 320 г маса нового розчину

20 : 320 * 100% = 6,25% масова частка солі

Похожие вопросы