Предмет: Математика, автор: samoylenko779

19² +38-11+11²/19²-11² помогите пожалуйста 20 баллов дам срочно​

Ответы

Автор ответа: maksymsh13
0

Пояснения все расписана

Приложения:
Автор ответа: lugowskidima
0

на фото, гарного дня та настрію

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Психология, автор: Аноним
3. Одна молода вихователька вирішила викликати інтерес дітей до явищ природи та повела їх у зв'язку з цим на прогулянку. Вона заздалегідь закопала у піску гумову волейбольну камеру, заповнену водою. Розповідаючи дітям про такі явища природи, як вулкани та гейзери, педагог у потрібний момент наступила ногою на камеру з водою, і несподівано для дітей вийшов гарний фонтан. «Ось що таке гейзер, ось як він виглядає» - сказала вихователька. Проте дітей зацікавив не сам гейзер та його природні причини, а тільки спосіб створення фонтану за допомогою камери з водою. Через півроку провели відстрочену перевірку, і з'ясувалося, що всі діти добре пам'ятають про фонтан із гумової камери з водою, проте дуже невиразно - про самі гейзери.
Який стиль педагогічного спілкування (за А.К.Марковою та А.Я.Ніконовою) використала в даному випадку вихователька? В чому його переваги та недоліки? Що би Ви порадили педагогу додатково зробити, щоб викликати інтерес дітей не тільки до ігрових засобів навчання, а й до самого його змісту?
(Бадмаев Б.Ц. Психология в работе учителя: В 2-х кн. - М.: Гуманит. изд. центр ВЛАДОС, 2000. - Кн. 2: Психологический практикум для учителя: развитие, обучение, воспитание. - С. 144-145.)