Предмет: История, автор: krailolera

У якій послідовності треба розташувати перелічені дії, аби вони відповідали правилам пошуку та розкопування давніх пам'яток: 1) археологічні розкопки; 2) пробний розкоп; 3) археологічна розвідка; 4) опис та реставрація пам'яток? А) 1, 2, 3, 4 Б)4, 3, 2, 1 В) 3,2,1,4​

Ответы

Автор ответа: drakula825
2

Ответ:

Мета археологічної практики – ознайомлення студентів з сучасними методами польових археологічних досліджень, набуття ними навичок роботи в археологічних експедиціях, закріплення знань з теоретичного курсу “Археологія”. Студенти також знайомляться з статтями Законів України “Про охорону культурної спадщини”, «Про охорону археологічної спадщини», які стосуються археологічних пам’яток, положенням про Відкритий лист.

Друга мета археологічної практики є навчально-виховною та визначає такі завдання:

отримання практикантами навичок постановки польового табору, організації його функціонування та життєзабезпечення.

вироблення вмінь, необхідних для життя в польових умовах (заготівля дров, розпалювання багаття, варіння їжі, підтримання порядку на місці проживання і т.п.).

отримання студентами практичних знань з організації взаємовідносин всередині відносно ізольованого колективу, структурування вільного часу, вироблення навичок взаємодопомоги тощо.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: olexandra17062020
1. Коротка характеристика історичної епохи, в яку жила та діяла історична особа 2. Коли та в який державі (ах) або країні(ах) жила та діяла історична особа, 3. Зовнішній вигляд та біографічні дані. До якої верстви суспільства належала особа, яке мала соціальне становище у тогочасному суспільстві? 4. Які інтереси та потреби відстоювала історична особа? Мета її діяльності 5. Які реальні можливості мала історична особа, щоб вирішити проблемні питання того часу, змінити життя суспільства? 6. Засоби, що допомагали досягти бажаної мети 7. Які верстви населення були задоволені діяльністю історичної особи, а які ні? Чим це можна пояснити? 8. Суперечливі риси характеру (життєдіяльності) та його (їх) вплив на перебіг історичних подій, процесів, що відбувалися 9. Результати діяльності: чого досягнуто, а що не вдалося досягти (пояснення)? 10. Які історичні джерела допомагають вивчити життя та творчість даної історичної особи? 11. Оцінка історичної особи: а) як сама оцінювала свою діяльність: 6) як оцінювали історичну особу її сучасники; в) яка оцінка істориків та нащадків (т. б. сучасників); г) з ким можна порівняти цю історичну особу? 12. Дайте власну оцінку діяльності історичної особи. Зробіть об'єктивні висновки.
Про Леоніда Кравчука дуже потрібно!! ​
Предмет: История, автор: Roninan
Предмет: Алгебра, автор: omerzeynalov22