Предмет: Физика,
автор: KrabbyPatty13
Для нагрівання цегельної печі масою 1627 кг витрачено 56,3МДж теплоти. До якої температури нагріли піч, якщо початкова температура була 29 °С?
(питома теплоємність цегли c=880Дж/(кг∙℃))
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m = 1627 кг
Q = 56,3 MДж = 56,3 * 10⁶ Дж
t1 = 29°C
c = 880 Дж/кг*°С
————————-——--
t2 - ?
Формули:
c = Q/m(t2-t1)
m(t2-t1) = Q/c
t2-t1 = Q/cm
t2 = Q/cm + t1
Розв'язання
t2 = 56,3 * 10⁶/(880*16270) + 29 = 33°С
Відповідь: t2 = 33°C
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: TeaWithMint2000
Предмет: Биология,
автор: dimka62355
Предмет: Английский язык,
автор: vikadeti1318
Предмет: МХК,
автор: malsagovamilana
Предмет: Русский язык,
автор: gogaperets