Предмет: Физика,
автор: arinapoma04
10. Прямолінійний провідник завдовжки 0,2 м перебуває в магнітному полі, індукцiя якого 4 Тл під кутом 30° до лiнiй індукції. Визначте модуль сили Ампера, що діє на провідник, якщо сила струму в ньому 2А.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 0,8Н
Объяснение:
Дано:
l=0,2м
В=4Тл
I=2А
α=30°
--------
F-?
F=I*B*l*sinα=2*4*0,2*0,5=0,8Н
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dgsd168
Предмет: Геометрия,
автор: wiqdixn
Предмет: Українська мова,
автор: qwpions
Предмет: Математика,
автор: daudovi32
Предмет: Обществознание,
автор: aminashpion