Предмет: Українська мова, автор: karabanovaliliy

ессе роль пісні в житті народу(від 10 реченнь) ​


mykolakuz123: на этот вопрос уже ответили
karabanovaliliy: ессе?
karabanovaliliy: https://media.tenor.com/sOYJlfNaeQcAAAAM/kirby-roblox.gif

Ответы

Автор ответа: yanishinmihail96
1

Ответ:

В житті українського народу пісні займають окреме місце. Українські пісні надзвичайно мелодійні, в них поєднується пісенність української мови та чарівність мелодії. Українські народні пісні складалися протягом багатьох століть. Вони розповідають про цілі епохи в історії українського народу. В них йде мова і про мужніх завзятих козаків, які боронили українські землі від загарбників, і про тяжкі випробування, які випадали на долю українського народу; і про велич української нації. Розповідають пісні і про повсякденні явища, про кохання, про нещасливу долю окремих людей. З пісень ми дізнаємося, як жили наші пращури. Пісні мали і символічне значення. Вони співалися при певних обрядах, як невід'ємна їх частина. Так, весною співалися веснянки, зимою — колядки та щедрівки, влітку — жниварські пісні.

Український народ вкладав у пісню глибоке значення, обов'язково відбивав у ній якусь подію. І тому українські пісні треба знати, бо вони завжди грали велику роль в житті українського народу.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: lukanenko936
Прочитайте текст. Знайдіть фразеологізми, поясніть їхнє значення. Випишіть фразеологічні синоніми. Якими фразеологізмами можна заміни- ти виділені слова? Вибравши слушну хвилину, я тихцем шатнувся в сіни, вихопив ночовки, заарканив їх мотузочком i пометлявся до дітвори. Яка то була втіха вибратись на самісіньку маківку пагорба, всістись на свого самоката A a гайда, гайда на весь дух донизу!.. Світ відразу потемнів в моїх очах, коли я опинився перед поблідлою од страху й гніву матір'ю... На другий день уже було відомо, що чортяка мене не вхопить, бо я вчора ні разу не бухикнув. Тому дід зауважив, що я одчайдух, весь удався в нього... Після цього ми з ним перезирнулись, усміхнулись, 225 атестації мати посварилась на мене бровами і кулаком, а бабуня вирі- шила повести свого безклепкого внука до церкви. Там я мав покаятися і набратися розуму, якого усе чомусь не вистачало мені. Та я не дуже цим і журився, бо не раз чув, що багато такого добра бракувало не тільки мені, але й дорослим. І в них теж чомусь вискакували клепки, розсихались обручі, губились ключі від розуму, не варив баняк, в голові літали джмелі, за- мість мізків росла капуста, не родило в черепку, не було лою під чуприною, розум якось втулявся аж у п'яти і на в'язах стирчала макітра... (М. Стельмах).​
Предмет: Английский язык, автор: nikoletta333alex
Предмет: Литература, автор: ilyubiryukovo8o8