Предмет: Українська мова, автор: nadateresenkova

Дуже треба, ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!) ✊
Скласти текст про улюблену пору року, використовуючи прості ускладнені речення​

Ответы

Автор ответа: aboba200q
0

Объяснение:

Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не раділа настанню літа. Особливо його чекають всі школярі, адже попереду тривалі літні канікули. А це означає, що навчання не затримує на одному місці, можна здійснювати різні подорожі, відпочивати та насолоджуватися теплом сонячних променів, милуватися красою пахучої природи.Я теж люблю літо, це моя улюблена пора року. Мені дуже подобається їздити за місто на дачу до бабусі, особливо коли вже починають дозрівати різні ягоди: полуниця, малина, смородина, аґрус. Люблю вставати зарано, щоб встигнути насолодитися сходом сонця, послухати ранішній спів птахів.

На дачі мене приваблює ставок, де дуже багато мешканців. Там можна зустріти дику качку з маленькими каченятами та погодувати їх хлібом, побачити ондатру, що поспішає по своїх справах, послухати дружний хор жаб. Якщо встати на світанку, можна половити на вудку золотистих карасів.

Неподалік від садової ділянки знаходиться змішаний ліс. Ми з бабусею іноді ходимо туди, щоб зібрати гриби та поласувати на галявинах ягідками суниці. Повітря в лісі відрізняється від міського — тут легко дихається, пахне свіжістю, квітами та зеленню. Перебуваючи в лісі, приємно посидіти в альтанці та попити трав’яного чаю, почитати цікаву книгу.

А ще мені подобається гуляти на лузі, відчуваючи безмежний простір. Можна послухати спів жайворонка, нарвати лугових квітів — ромашок, гвоздичок, дзвіночків.

Сподіваюся, тепер зрозуміло, чому я вважаю літо своєю улюбленою порою року.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Среди предложений укажи сложное предложение с бессоюзной и союзной подчинительной связью между частями.


1Молодая женщина шла из собственного своего села, отстоявшего не более версты от деревеньки, куда она направляла путь; звали её Александрой Павловной Липиной.

2Он был весьма ласков, услужлив, чувствителен и втайне сластолюбив, обладал приятным голосом, порядочно играл на фортепьяно и имел привычку, когда говорил с кем-нибудь, так и впиваться в него глазами.

3Солнце уже довольно высоко стояло на чистом небе, но поля ещё блестели росой, из недавно проснувшихся долин веяло душистой свежестью, и в лесу, ещё сыром и не шумном, весело распевали ранние птички.

4Длинный нос с горбиной, большие неподвижные глаза навыкате, крупные красные губы, покатый лоб, чёрные как смоль волосы — всё в нём изобличало восточное происхождение, но молодой человек именовался по фамилии Пандалевским и называл своею родиной Одессу, хотя и воспитывался где-то в Белоруссии.