Предмет: Химия, автор: vakulakristina07

Обчисліть масову частку солі у розчині, одержаному розчиненням 28 г солі у 420 г води.​

Ответы

Автор ответа: chemistrykk
0

Дано:

m(соли) = 28 г

m(H2O) = 420 г

Найти:

w(соли) - ?

Решение:

w=m(в-ва)/m(р-ра)×100%

m(р-ра)=m(в-ва)+m(р-ля)

m(р-ра соли) = 28 + 420 = 448 г

w(соли) = 28 / 448 × 100% = 6,25%

Ответ: 6,25%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним