Предмет: Физика, автор: svishovaeseniy

залізний провідник розміщений горизонтально в однорідному магнітному полі. його площа поперечного перерізу становить 3мм^2, а довжина 50см. індукція магнітного поля рівна 0,2Тл. знайдіть силу струму, яка протікає через провідник, якщо сила тяжіння повністю зрівноважує силу Ампера, котра спрямована вгору. Відповідь запишіть в міліамперах.

Ответы

Автор ответа: mathkot
7

Ответ:

Сила тока в проводнике равна 1170 мА

Объяснение:

Дано:

S = 3 · 10⁻⁶ м²

l = 0,5 м

B = 0,2 Тл

\rho = 7800 кг/м³

g = 10 м/c²

\alpha  = 90°

F_{A} = F_{T}

Найти:

I \ - \ ?

--------------------------------------

Решение:

Проводник имеет цилиндрическую форму, поэтому его объем можно найти, как объем цилиндра:

V = Sl

Масса через плотность:

m = \rho V = \rho lS

Сила тяжести:

F_{T} = mg = \rho g l S

Сила Ампера:

F_{A} =  BI l \sin \alpha

-------------

F_{A} = F_{T}

BI l \sin \alpha =  \rho g l S|:l

BI  \sin \alpha =  \rho g  S \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{ I = \dfrac{\rho g  S}{B  \sin \alpha} }}

Расчеты:

I = (7800 кг/м³ · 10 м/c² · 3 · 10⁻⁶ м²) / (0,2 Тл · sin 90°) = 1,17 A = 1170 мА

Ответ: I = 1170 мА.

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kulbosynmiras67