Предмет: Физика,
автор: violettahomchuk
Три години автомобіль рухався зі швидкістю 60 км/год, а наступні 2 години - зі швидкістю 40 км/год. Яка середня шляхова швидкість автомобіля за весь час подорожі?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 52км/ч
Объяснение:
Дано:
V1=60км/ч
t1=3ч
V2=40км/ч
t2=2ч
----------
Vср-?
Vср=S/t=(V1*t1+V2*t2)/(t1+t2)=(60*3+40*2)/(3+2)=52км/ч
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: matvey2011petrenko
Предмет: Русский язык,
автор: gogogobeta91
Предмет: Химия,
автор: Jhvjgv
Предмет: Математика,
автор: kruglovasofa2
Предмет: История,
автор: Giningkev