Предмет: Физика,
автор: Аноним
Срібло масою 120 кг повністю розплавили в електропечі за 20 хв. Яка потужність електропечі, якщо до початку плавлення срібло було нагріто до 950 °С?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 8,8кВт
Объяснение:
Дано:
m=120кг
t=20мин=1200с
t1=950°C
t2=962°C
c=250Дж/кг°С
λ=0,85*10⁵Дж/кг
----------------
Р-?
Р=Q/t
Q=cm(t2-t1)+λm=250*120*(962-950)+0,85*10⁵*120=10560000Дж
Р=10560000/1200=8800Вт=8,8кВт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: galiyllina1234567
Предмет: Английский язык,
автор: diankabarannik
Предмет: Алгебра,
автор: pozhiloyglad
Предмет: История,
автор: couldbetter