Предмет: Другие предметы,
автор: kondratuko613
від пункту а до пункту в шлях, що дорівнює 2700 км, реактивний літак пролетів за 1 год. зворотній шлях він летів зі швидкістю 715 м/с. в якому напрямі швидкість літака була більшою.
Срочно нужно пж
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
v2=715м/с
s=2700км=2700000м
t=1год=3600с
v1=s/t=2700000/3600=750м/с
від пункту а до пункту в швидкість більша ніж в зворотньому напрямку
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: aruzhan251
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: KisaMiMi
Предмет: Русский язык,
автор: дадаров0095
Предмет: Математика,
автор: llisenok68
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним