Предмет: Физика, автор: arc1volt3

30 БАЛІВ!!
Прикраса 13 сплаву золота (р, = 19300 кг/м?) Е срібла
(р,= 10500 кг/м?) важить у повітрі Р, = 3 Н, а у воді
Р,= 2,74 Н. Визначити маси золота 1 срібла в прикрас. Гу-
стиною повітря знехтуйте. Вважати, шо об’ем при
сплавлюванні не змінюеться.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

см фото

Объяснение:

Приложения:
Автор ответа: zybkov1950
1

Відповідь:   59,2 г золота, 240,8 г срібла

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова, автор: суслик18
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Биология, автор: nastya031739