Предмет: Физика, автор: isuhininb

У мережу з напругою U = 110 включено послідовно два приймачі. Опір першого приймача R = 30 Ом. Визначити опір другого приймача і напруг U1, U2 на затискачах приймача, якщо струм, що проходить через приймачі I = 2,5 A.​

Ответы

Автор ответа: slganiev
1

Відповідь:

Пояснення:

Маємо послідовне з"єднання двох резисторів, R1=30 Om(за умовою), R2-?        U1-?     U2-?

   рішення:    знайдемо загальний опір кола,маючи напругу на основних затискач(110V)  а також струм кола  I=2.5A

∑R=U/I⇒110/2.5=44 Om    тоді R2=∑R-R1=44-30=14 Om

U1=I*R1⇒2.5*30=75V

U2=I*R2⇒2.5*14=35V             перевірка ∑V=V1+V2⇒75+35=110

Автор ответа: zybkov1950
0

Відповідь:  14 Ом        75 В        35  В

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: alinakhamzina