Предмет: Химия, автор: kalashnikovav1411

Який об’єм розчину Na2CO3 з концентрацією 2 моль∕л треба взяти щоб отримати 1л розчину з концентрацією 0,25 моль∕л?

Ответы

Автор ответа: limonite2004
1

Ответ:

0.125 л;

Объяснение:

n(Na2CO3) = c(Na2CO3) * V2 = 0.25 * 1 = 0.25(моль);

V1 = n(Na2CO3)/ c1(Na2CO3) = 0.25/2 = 0.125 (л) ;

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: эрнест9
Предмет: Химия, автор: STARODEDOV