Предмет: Физика, автор: Akinshyn0209

Автомобіль масою m=1т рухається по опуклому мосту, що має радіус кривизни r=60м, зі швидкістю V = 72 км / год. Визначити силу тиску автомобіля на міст у момент проходження його через середину моста.

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
1

Відповідь:  ≈ 3,3 кН

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Аноним