Предмет: Физика, автор: Akinshyn0209

Матеріальна точка масою m рухається прямолінійно по гладкій горизонтальній площині за законом S=t^2 . Під дією сили F=12t. Визначити роботу сили при переміщенні її точки прикладення з початкового положення S1=0, в положення, де S2=4м.

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
0

Відповідь: 512 Дж

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Аноним