Предмет: Физика,
автор: nikgvozd2443
Помогите пажалуйста с задачей по физике
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
R12=R1*R2/(R1+R2)=9*6/(9+6)=3.6 Ом
R123=R12*R3/(R12+R3)=3.6*12/(3.6+12)=2.8 Ом
R45=R4*R5/(R4+R5)=8*10/(8+10)=4.4 Ом
U123=I*R123=12*2.8=33.6 B
I1=U123/R1=33.6/9=3.7 A
I2=U123/R2=33.6/6=5.6 A
I3=U123/R3=33.6/12=2.7 A
U45=I*R45=12*4.4=52.8 B
I4=U45/R4=52.8/8=6.7 A
I5=U45/R5=52.8/10=5.3 A
U=U123+U45=33.6+52.8=86.4 B
==============================
slganiev:
у вас загальний опір кола 7,2 ом(2,8+4,4) струм кола 12 А напруга кола, за законом Ома, 12*7,2=86,4В не було сенсу вираховувати напругу на другому контурі , просто відняти загальне падіння напруги падіння напруги на першому контурі кола.А так все правильно.
Автор ответа:
0
Відповідь:
тримай розрахунок на 1 листку.
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Великоцкаянатаха
Предмет: Русский язык,
автор: RiverPelmeni
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: like621
Предмет: Английский язык,
автор: ver64