Предмет: Физика, автор: artgudziy

З якою силою на одиницю довжини (Н/м) взаємодіють дроти повітряної лінії електропередачі, якщо по ним проходить струм 500 А, а відстань між дротами 50 см?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 0,1Н

Объяснение:

Дано:

I=500 А

d = 50 см = 0,5 м

μo = 4π*10⁻⁷Н/А²

μ=1

---------------

F-?

Сила Ампера

F = μo*μ*I1*I2 / (2πd)=4π*10⁻⁷*1*500*500/(2π*0,5)=0,1Н

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: айкакуськя22102006
Предмет: Геометрия, автор: danikhinovsky