Предмет: Химия, автор: andriy777q

Срочно даю 50балов

Приготували розчин масою 200 г з масо-
вою часткою речовини 30%.Який об’єм
води необхідно долити до цього розчину,
щоб масова частка речовини стала 20%?​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m1 р-ну (речовини) = 200 г

ω1 (речовини) = 30%

ω2 (речовини) = 20%

Знайти:

V (води) - ?

Рішення:

1) m1 (речовини) = ω1 * m1 р-ну / 100% = 30% * 200 / 100% = 60 г;

2) m2 (речовини) = m1 (речовини) = 60 г;

3) m2 р-ну (речовини) = m2 * 100% / ω2 = 60 * 100% / 20% = 300 г;

4) m (води) = m2 р-ну - m1 р-ну = 300 - 200 = 100 г;

5) V (води) = m / ρ = 100 / 1 = 100 мл.

Відповідь: Об'єм води становить 100 мл.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: алина122006
Предмет: Английский язык, автор: МариночкаДроздова