Предмет: Физика, автор: Fr1styy

На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 2,09 кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла. (густина морської води 1030кг/м 3 )​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 0,2м³

Объяснение:

Дано:

Fa=2,09кН=2090Н

g=10Н/кг

ρ=1030кг/м³

----------------

V-?

Fa=ρgV

V=Fa/(ρ*g)=2090/(1030*10)=0,2м³

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mina55529