Предмет: Физика, автор: yarchik29

Срочно!!!!Яка кiлькiсть теплоти виділяється на провіднику опором 60 Ом
за 5 хв, якщо до нього під'єднати напругу 12 В?
Б. 420 Дж. В. 520 Дж.
А. 320 Дж.
г. 620 Дж.
Д. Правильної відповіді не подано.

Ответы

Автор ответа: skr7777
1

Дано:

R = 60 Ом

t =  5 хв = 600 c

U = 12 В

Знайти:

Q = ?

                                       Роз'язання

Q = I^{2}Rt = UIt = 12*60*500 = 432000 (Дж.)

Відповідь: Д. Правильної відповіді не подано, оскільки Q = 432 кДж.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: nargizkurbzarina80