Предмет: Химия, автор: bublik7336


яка маса цукру міститься в розчині масою 300 г з масовою цастинкою цукру 25%

Ответы

Автор ответа: drainer1
0

m(р-ну) = 300 g

W(цукру) = 25%

m(цукру) - ?

m(цукру) = 300 g * 0.25 = 75 g

Відповідь: 75 g .

Похожие вопросы