допоможіть будь ласка 1. Як і чому виникли міста? 2. Яке призначення науки та освіти? 3. Яке значення мали університети та школи для розвитку освіти в давнину? 4. Встановіть, чи можна стверджувати, що значення розумової праці у світі зростає? Відповідь обгрунтуйте. Коментарі до курсу
Ответы
Відповідь:
Містта- великі поселення людей(більше 250тис. людей). Але як вони виникали і чому? Звісно, колись людей на нашій планеті було в рази меньше і їх поселення також були менші але з часом , їх ставало все більше та більше , також людство розвивалося і більше не могла , задля свого розвитку,, постійно змінювати своє місце проживання, тож почали утворювати постійні поселення. Спочатку це були печери, потім примітивні будівлі, дерев'яні та дерев'яні будівлі.Людей ставало все більше, а технології покращувались, також люди як правило сходилися з людьми з свого поселення, тож в томуж поселенні ставало все більше людей і люди були вимушені будувати нові будівлі і розширяти поселення. Після того як ці поселення почали об'єднувати в країни, поселення почали ділитися своїми технологіями та розвиватися бистріше також в деякі поселення почали приїжджати інші люди, тим самим розвиваючі ці поселення.Почелення які були найпопулярнішими, розширювалися в перетворювались пізніше в міста. Також деякі міста були зведені вже в вигляді міста першопочстково і навмисне.
2. Наука — головна рушійна сила НТП. Вона перетворюється на безпосередню продуктивну силу суспільства, є вирішальним чинником зростання виробництва й продуктивності праці, стимулює наукове пізнання, змінює структуру господарства, дозволяє впроваджувати наукові відкриття у виробництво і життя мільОсві́та — цілеспрямована пізнавальна діяльність людей з отримання знань, умінь та навичок або щодо їх вдосконалення. Процес і результат засвоєння особистістю певної системи наукових знань, практичних умінь та навичок і пов'язаного з ними того чи іншого рівня розвитку її розумово-пізнавальної і творчої діяльності, а також морально-естетичної культури, які у своїй сукупності визначають соціальне обличчя та індивідуальну своєрідність цієї особистості.
ярдів людей у світі.
3. В давнину люди могли там знайти хоча б мінімальні знання, звісно якщо це були звичайні кріпостні, то вони їм особо не потрібнібули, але якщо міщани або шляхтичі, то це було важливо для них, адже це був тей мінімум за який вони могли працювати, займати житло та ін.. Людина з освітою в давнину дуже цінилася і вважалася майстром, спеціалістом в своїй справі, таким людям було на багато легче знайти роботу.
4. Звісно зростає. Порівняємо 50 років назад і зараз. Для світу не така і велика різниця-50 років. Для прикладу не будемо брати освіту та іншу галузі. Для прикладу візьмемо техніку, яка розвивається, і те, як ми мислимо задопомоглю неї. Телефон- пристрій який є буквально у кожної людини, гаджет який може підсказати відповідь вам на практично будь-яке запитання. Напевне було б краще просто записати, навіщо мислити ще щось? Запитав і досить. Але також цейприствій може підсказати як вирішити проблему, але запам'ятати як її вирішити і зробити це повинен ти. Також він може навчити тебе чомусь, наприклад мові, але для цього тобі потрібно багато часу, терпіння та розуму. А якщо враховувати, що ідеалізація ісвіти, навчання та деяких предметів у світі набуває світової популярності, то мозкова активність, яка витрачається на це навчання зростає. Звісно, зараз людей на землі більше, тому по кількості розумової діяльності ми опереджуємо 50 років тому, але по відсотках, чи будуть вони вищі? Це потрібно проводити спеціальні дослідження, які ми, з нашими обмеженници можливостями провестине можемо.