Предмет: Физика, автор: natalia1046

(3 бали) За допомогою важеля пiднiмають вантаж вагою 200 Н на висоту 1 м. При цьому сила, прикладена до другого плеча важеля, виконала роботу 3 кДж. Визначте ККД важеля.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 6,7%

Объяснение:

Дано:

Р=200Н

h=1м

Аз=3кДж=3000Дж

--------------

η-?

η=Ап/Аз=Рh/Аз=200*1/3000=0,067*100%=6,7%

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: nastyao6
Предмет: Математика, автор: garlaus1111