Предмет: Физика, автор: ismartsdn8112

Сос прошу вас помогите даю 100 балов . Задания в фото . Спасибі​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

U = 1.2 B

q = 100 Кл

k = 32.9*10^-8 кг / Кл

p = 8900 кг/м^3
S = 200 см ^2 = 0.02 м^2

m = ?

h = ?

A = ?

масса

m = q*k = 100* 32.9*10^-8 = 32.9*10^-6 кг

толщина слоя

h = m / (p*S) = 32.9*10^-6 / (8900*0.02) == 185*10^-9 м = 185 нм

m = k*I*t

i*t = m / k = 32.9*10^-6 / 32.9*10^-8 = 100 c

работа

A = U*I*t = 1.2*100 = 120 Дж


ismartsdn8112: привіт спасибі що відповів в мене є ще завдання полегше зробиш?
ismartsdn8112: одне дякую за поміч
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vanyayazykov