Предмет: Физика,
автор: dentoppremium
Кулька масою 10 г рухається зі швидкістю 5 м/с. . Чому дорівнює імпульс кульки?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m=10 г = 0,010 кг
v = 5 м/с
p = mv = 0,010*5 = 0,05 кг*м/с - це відповідь
solka0000:
будь ласка , допоможіть з фізикою (задача про комптонівське заміщення ) , даю максимум балів , якщо можете ,то зразу з виведенням формул і з малюнком , якщо він там потрібен , буду дуже вдячна
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Elli0
Предмет: Английский язык,
автор: Banderase
Предмет: Черчение,
автор: Ррррррррри
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: alinurastana2006