Предмет: Физика, автор: maggiemizyuk

За допомогою рухомого блока пiднiмають вантаж масою 45кг, а вiльний кінець мотузки тягнуть iз силою 300Н. Визначте коефіцієнт корисної дії рухомого блока.​

Ответы

Автор ответа: fatt52
3

Ответ:

75%

Объяснение:

m=45 кг   F=300 H    n=?

===

n=Ап/Аз

Ап=m*g*h

Аз=F*L

Подвижный блок даёт проигрыш в расстоянии в 2 раза

L=2*h

n=m*g*h/(F*2*h)=m*g/(2*F)=45*10/(300*2)=0.75

============================================

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mhooi