Предмет: Физика, автор: Yassien

При якій силі струму електрична піч, включена в розетку з напругою 220 В, споживає потужність 5,5 кВт?
10 А
15 А
20 А
25 А

Ответы

Автор ответа: romaha13hha
1

Ответ: Привет Ясин это я Рома ответ:25 A

Объяснение:

I=P/U

U=220 в

P=5,5квт= 5500 Вт

I=25A

Похожие вопросы