Предмет: Физика,
автор: lalaplas253
Яку роботу виконує сила 2000 Н, переміщуючи тіло на відстань 10 м?
Ответы
Автор ответа:
0
A=Fl=2000•10= 20000 дж
Автор ответа:
1
Ответ:
20кДж
Объяснение:
A = F * L, де F - сила, L - відстань.
Перевіримо одиниці вимірювання
[A] = Н * м = Дж
Підставляєм
A = 2000 * 10 = 20 000 Дж = 20кДж.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: selmiyusubova
Предмет: Русский язык,
автор: nata5673
Предмет: Русский язык,
автор: кексик83
Предмет: Физика,
автор: SergeevDenis
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: faridshamoev