Предмет: Физика,
автор: dymkaya
Вкажіть мінімальний тиск, який має витримувати вертикальна труба з водою заввишки 8м.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 80кПа
Объяснение:
Дано:
g=10Н/кг
h=8м
ρ=1000кг/м³
----------------
Р-?
Р=ρgh=1000*10*8=80000Па=80кПа
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Умнаякиска
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: artem2004169
Предмет: Русский язык,
автор: nikofatalievamailru