Предмет: Химия, автор: lilialisaevatenko

Обчисліть масу гідрогену, що входить до складу сульфатної кислоти масою 490 г​

Ответы

Автор ответа: ndfnmklds4563
2

Відповідь:

Ок

Пояснення:

Дано

m(H2SO4)-490г

m(H)-?

Mr(H2SO4)=2Ar(H)+Ar(S)+4Ar(O)=2+32+64=98а.о.м.

w(H)=2/98=0,02=2%

2% від 490 це 9,8г

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: mzakatimov
Предмет: Алгебра, автор: subletslav