Предмет: Химия,
автор: o0ogenshinnimpactto0
СРОЧНО!!
Яка маса лугу утвориться, якщо з водою прореагувало 4 г калій оксиду?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m(K2O)=4г
Знайти:
m(лугу)-?
4г х г
K2O+H2O=2KOH
94г/моль 112г/моль
х=(4•112)/94=4,76 г
Відповідь: m(лугу)=4,76 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Конопушечка16
Предмет: Английский язык,
автор: Косенок
Предмет: Английский язык,
автор: Сероп1
Предмет: Физика,
автор: lesatolmacheva
Предмет: Математика,
автор: romamarchenko777