Предмет: Физика,
автор: retro08
З яким прискоренням рухається тіло, якщо протягом 10 с швидкість його руху збільшується від 10 до 20 м/с?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
A=ΔV/t;
ΔV= 20 м/с -10 м/с=10 м/с
a=10м/с /10с=1м/с^2
A=ΔV/t;
ΔV= 20 м/с -10 м/с=10 м/с
a=10м/с /10с=1м/с^2
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: светлана4091
Предмет: Українська мова,
автор: ВесёлаяАлька
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nikkholdov199
Предмет: Математика,
автор: darya9775
Предмет: Алгебра,
автор: smetano4ek