Предмет: Физика, автор: Maksim1015

1. Обчисліть силу струму, що проходить мідним провідником довжиною 100 м, площею поперечного перерізу 0,5 ∙10⁻6 м2, якщо до кінців дроту прикладено напругу 6,8 В. Пито¬мий опір міді = 1,7 ∙10⁻⁸Ом∙м.

Ответы

Автор ответа: x3ktoya38
0
Дано: L=100 м; S=0,5 мм²; ρ(меди)=0,017 Ом*мм²/м; U=7,4 B; I - ?
R=ρ*L/S; I=U/R
I=U/(ρ*L/S)=U*S/(ρ*L)=7,4*0,5/(0,017*100)=3,7/1,7≈2,18 A - это ответ.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: вася504