Предмет: Физика,
автор: sirottana080
З висоти 10 м вертикально вниз кинули м’яч зі швидкістю 5 м/с. Визначте швидкість, з якою м’яч торкнеться поверхні землі. Опором повітря можна знехтувати.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
h1=10 м
Vн=5 м/с
Vпадіння-?
_____________________________________
Висота, на яку підніметься м'яч, дорівнює:
h2=Vн²/2g=5²/(2*10)=2,5м
Загальна висота м'яча від поверхні Землі дорівнює:
h=h1+h2=10+2,5=12,5м
Швидкість, з якою впаде м'яч на Землю, дорівнює:
Vпадіння-√2gh=√2*10*12,5=15,8 м/с
Відповідь: 15,8 м/с швидкість, з якою м’яч торкнеться поверхні землі.
sirottana080:
спосибо ти крут
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vikiwe78678798
Предмет: Окружающий мир,
автор: малика131
Предмет: Русский язык,
автор: mika1224
Предмет: Математика,
автор: cyxarik9876
Предмет: Геометрия,
автор: Lova2002