Предмет: Физика,
автор: kiranovnazvig
Залізну деталь розмірами 40×40×20 см занурюють у воду. Яку силу потрібно прикласти, щоб утримати цю деталь у воді? (3 бали)
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
просто вспоминаешь геометрию и силу Архимеда
Приложения:

kiranovnazvig:
спасибо, а можешь ещё помочь?Якщо на менший поршень гідравлічного преса діє сила 60 Н, то на більший поршень площею 2200 см2 передається сила тиску3,2 кН. Яка площа меншого поршня?
S2=2400см2=0,24 м2
F2=32кH=32000H
---------------------
s1-?
=
s1===0,0006м2
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: barsser71
Предмет: Английский язык,
автор: valiulinalmaz30
Предмет: Русский язык,
автор: kostya455612
Предмет: Математика,
автор: sever091219781978r
Предмет: Геометрия,
автор: LeonidFo2005