Предмет: Физика,
автор: vyvyvvyvyvyv
❗❗❗❗❗❗СРОЧНО Пожалуйста помогите
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
1. E(кин.) = (m * ) / 2 = 10.8
E(пот.) = mgh = 0.6 * 10 * 14 = 84
E = E(пот) + Е(кин) = 94,8
2. Початкова енергія м'яча = (m * ) / 2, так як потенціальна = 0.
(0,4 * 400)/2 = 80 дж.
За законом збереження енергії, вона на висоті 8м буде такаж сама.
Потенціальна енергія на висоті 8м = mgh = 0,4 * 10 * 8 = 32 Дж
Отже, кінетична єнергія = 80 - 32 = 48Дж
Відповідь: 32дж, 48дж
vyvyvvyvyvyv:
я вже подякувала
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zoo8
Предмет: Русский язык,
автор: Aziza171
Предмет: Английский язык,
автор: Нюшу
Предмет: Математика,
автор: exosoledad
Предмет: Алгебра,
автор: Fiodorviazmin