Предмет: Химия, автор: rudenkoanastasia22

Обчисліть масу води , що мистіиться в розчині масою 250 г із масою часткою розчиненої речовини 15 % помогите пж​

Ответы

Автор ответа: Noemi2225
1

Ответ:

212,5г

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=250г

W(р.р.)=15%=0,15

Знайти:

m(р.р.)-?

V(H2O)-?

Розв'язання:

W(р.р.)=m(р.р.):m(розчину)

m(р.р.)=W(р.р.)•m(розчину)=0,15•250г=37,5г

V(H2O)=250г-37,5г=212,5г

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: samsonrostov