Предмет: Химия,
автор: olesiakets
СРОЧНООО!!!
1. Знайти масові частки хімічних елементів в бутані та ацетилені.
2. Обчислити масу Цинку, яку потрібно взяти для реакції з хлоридною кислотою, щоб утворилося 65 грам цинк хлориду.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1.
Дано: 1)С4Н10
2)С2Н2
1) Mr(C4H10)=12•4+10•1=58
w(C)=(12•4)/58=48/58=0,82•100%=82%
w(H)=(1•10)/58=0,17•100%=17%
2)Mr(C2H2)=12•2+1•10=34
w(C)=(2•12)/34=0,70•100%=70%
w(H)=(1•2)/34=0,05•100%=5%
2.Дано: m(ZnCl2)=65г
Знайти: m(Zn)-?
Zn+2HCl=ZnCl2+H2
m(Zn)=x г - m(ZnCl2)=65г
М(Zn)=65г/моль - M(ZnCl2)=135,5
x=(65×65)/135,5=4225/135,5=31,1г
Відповідь: m(Zn)=31,1 г.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: goodsoos
Предмет: Русский язык,
автор: Yondies
Предмет: Другие предметы,
автор: Alex000123
Предмет: Русский язык,
автор: kirillinpavel1999
Предмет: Алгебра,
автор: fjcdhjudevsvn