Предмет: Математика, автор: Аноним

1 кг бананів коштує 12 грн. 1 кг лимонів становить 135% від ціни 1 кг бананів, а ціна 1 кг ківі - 150% від ціни 1 кг лимонів. Скільки коштують 1,5 кг ківі?
Допоможіть будь ласка ​

Ответы

Автор ответа: sofiiakandyba
0

Ответ:

1)1,35 * 12 = 16,2 грн.

2)1 кг ківі = 1,5 * 16,2 = 24,30 грн.

3)1,5 кг ківі = 1,5 * 24,3 = 36,45 грн.

Відповідь: 36,45 грн.

Похожие вопросы