Предмет: Физика, автор: hdkslxkndjzkxjjdjsj

___________________________
Помогите пожалуйста решить ,срочно , хотя бы просто формулу с которой можно найти v1

Дві кульки масами m1 = 1 кг i m2 = 2 кг рухались за зустріч одна одній зі швидкостями V01-1 м / с i V02 = 2 м / с . Пiсля пружного зіткнення кулька 2 набула швидкостi v2 = 3 м / с . З якою швидкістю пiслязіткнення рухалася кулька 1 ?

Ответы

Автор ответа: Bubls
0

Ответ:

-9

Объяснение:  

Дано:                    m1*V*1+m2*V02=m1*V1+m2*V2;

m1=1кг;                  m1*V01-m2*V02=-m1*V1+m2*V2;

m2=2кг;                1*1-2*2=-1*V1+2*3;

V01=1м/c;              1-4=1V1+6; -3=-1*V1+6; -3-6=-1*V1; -9=-1*V1; -9=-V1;

v02=2м/с;

v2=3м/с;

Знайти:

V1=?

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ifilinkova