Предмет: Физика, автор: hristinamar2007

Довжина важеля 2м. На відстані 0,5м. від його центра знаходиться точка опори. Яку силу необхідно прикласти до меншого плеча важiля, щоб він перебував у стані спокою? Маса важіля 10кг.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 100Н

Объяснение:

Дано:

L=2м

l1=0,5м

l2=0,5м

m=10кг

g=10Н/кг

------------

m1-?

Центр тяжести важеля находится посредине и равен 10кг, расстояние от точки опоры до центра тяжести равно:

l2=L/2-l1=2/2-0,5=0,5м

F1*l1=F2*l2

F2=mg

F1=mg*l2/l1=10*10*0,5/0,5=100Н


hristinamar2007: Доброго дня, дуже дякую за вирішення задачі, але у мене є ще одна задача, не могли б ви подивитися до неї? буду дуже вдячна, якщо вдасться вирішити, вона починається "Вантаж масою 25 кг підвішено до кронштейна, що складається..."
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: kirill914