Предмет: Физика, автор: hz132owo

СРОЧНО!!!! 25 БАЛОВ. Вантаж, маса якого 1,9 кг, учень рівномірно перемістив до вершини похилої площини довжиною 1,1 м і висотою 0,2 м. При цьому переміщенні сила, спрямована паралельно лінії нахилу площини, дорівнювала 5,4Н. Який результат повинен отримати учень при обчисленні ККД установки? (Прийняти g≈10Нкг). Відповідь: η≈

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 64%

Объяснение:

Дано:

m=1,9кг

l=1,1м

h=0,2м

F=5,4Н

g=10Н/кг

--------------

η-?

η=Ап/Аз=mgh/Fl=1,9*10*0,2/(5,4*1,1)=0,64*100%=64%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: kirill914