Предмет: Физика,
автор: pavelveber58
3 ЯКОЮ швидкістю мав би рухатися футбольний м'яч, маса якого 1,5 кг, щоб у нього був такий самий імпульс, як і у тенісного м'яча масою 200 г, що рухається зі швидкістю 15 м/с?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
m1 = 1,5 кг
m2 = 200 г = 0.2 кг
V2 = 15 м/с
V1 = ?
p1=p2
m1*V1 = m2*V2
V1 = m2*V2 / m1 = 0.2*15 / 1.5 = 2 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: валерия595
Предмет: Русский язык,
автор: valeriaiskorne
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: gim2004100204
Предмет: Физика,
автор: max20051624