Предмет: Литература, автор: aktive2022

СРОЧНО! ПОМОГИТЕ! ПОЖАЛУЙСТА!
На писать тезисы на тему"Тематика лирики Ахматовой".В тезисах указать темы и названия произведений поэтессы

Ответы

Автор ответа: serkebaevamajkul
0

ОТВЕТ:На переднем плане нашей фотографии можно увидеть мою семью. Она состоит из (напиши из скольких человек). Мы сидим на коврике жёлтого цвета. Все члены семьи одеты в лёгкую одежду.

На среднем плане мы видим корзину с овощами и фруктам. Также там есть контейнер с маринованным мясом.

На заднем плане видны деревья,красивая зелёная поляна с цветами. День тогда стоял солнечный. Мы были рады побывать на природе в тот день.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: viktoriazaac
Поясніть розділові знаки.
Слов’яни — мовні і культурні нащадки стародавнього народу, який ми називаємо індоєвропейцями. Отже, історію України треба було б починати не з нашої сучасної території, а звідки-небудь із Малої Азії, степів Алтаю, північного Причорномор’я чи іншого ареалу, де визначать, нарешті, лінгвісти і археологи прабатьківщину індоєвропейців. Можливий, щоправда, і дещо інший підхід, що його один із українських політичних діячів наївно, але виразно визначив фразою: «ми жили тут вічно». Можна вважати, що ті, хто тут жив впродовж віків, ну, хоча б з неоліту, і є «ми». Що таке взагалі в історії «ми»? До якої глибини віків, як далеко в часі правомірно говорити про народипопередники «ми»? Що спільного у тих, хто обробляв українську землю примітивними мотиками тисячі років тому, з нами — сьогоднішніми жителями міст і сіл України? Єдиної для всіх випадків відповіді на це питання немає. Зміна населення може бути повною, супроводжуватись витісненням або винищенням аборигенів — і те, й інше бувало в історії людства. Вона може бути частковою і супроводжуватись асиміляцією місцевого населення