Предмет: Физика, автор: DiamondMaster

100 БАЛЛОВ СРОЧНО!!!!! Свинцева куля масою 500 г, що рухається зі
швидкістю 10 см/с, вдаряється в нерухому кулю з
воску масою 200 г, після чого обидві кулі рухаються
разом. Визначте кінетичну енергію куль після удару.

Ответы

Автор ответа: chernenkodavid2008
6

Відповідь:

Дано:m1=0,5 кг,m2=0.2 кг;v=10см/c=1м/с

Знайти Е

Розв’язання :

mv=m'v';

m1v=(m1+m2)v';

v'=m1v/m1+m2;

v'=0,5•1/0.5+0.2=5/7=0.7 (м/с)

Е=mv'^2/2=0.7•0.7^2/2=0.1715 H

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: АБРАКОДАБРА111
Предмет: Окружающий мир, автор: умник957