Предмет: Физика,
автор: dimabos2007
Водонапірна башта водопроводу має висоту 25 м. Який тиск у водопровідній трубі біля основи башти? ( використовуємо густину води).
Cohendd:
p=po*g*h=1000*10*25=250 000 Па=250 кПа.
Ответы
Автор ответа:
1
плотность воды ρ=1000 кг/м³
высота h=25 м
g=9.81м/с²
давление равно Р=ρ*gh=1000кг/м³*9.81м/с²*25м=2.4525*10⁵ Па
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: svp80
Предмет: Русский язык,
автор: seginutik
Предмет: Русский язык,
автор: Настя4595
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: olivebrooklyn
Предмет: Українська мова,
автор: sretu